Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

toz kokusu var

abara kıs kıs @ 01 Şubat 2011 20:40
şimdi bunu gidip bir doktora söyleyemem onun için acaba bana yardımcı olabilecek bir iolur diye yazıyorum. şimdi zaman zaman benim burnuma toz kokusu geliyor.. ama tozlu ortam filan değil.. gidiyorum lavaboya temizliyorum burnumu yine bir şye yok.. nedir acep bilen var mı?
kkwwrrcckk benim annem de zaman zaman toz kokusu aldığını söyler nasıl bi' şey oluyor bilmiyorum ama yalnız değilsin onu bil :)
lavuk gömer hayran 1 lira bir nevi alerji olabilir. toz kokusu ilk defa duydum gerçi. geçmiş olsun.
yirmiiki22 ben de kan kokusu alıyorum acaba içten içe burnum mu kanıyor,normalde birşeyde yok.geçmiş olsun toz kokusu bana da geliyor ama her ortamda değil mutlaka toz oluyordur.
ağır tahrik Bizim köydeki Şaziye Nine de böyle diyordu, evladım burnuma doz gogusu geliyi diyordu; iki sonra evinde ölü bulunduğu haber geldi. :(
abara kıs kıs @ağır tahrik- yok ya ölmeyiz herhalde toz kokusu var diye.. önemli bir şey olmadığı kesin de niye oluyo onu merak ettim sadace
kkwwrrcckk alerji olması ihtimali çok yüksek ama alerji uzmanına görünebilirsin:)
serdar1pasa dr um gögüs hastalıkarına git alerji testi ve astım şüphesi?
zetina kocamış singerin maskarası olmuş Bende de var benzer bir sorun
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.