Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
Evde kimse yok ve karnım acayip aç :F buzlukta son kullanma tarihi 1 hafta geçmiş tavuk buldum. Şimdi bu tavuk yenir mi, yenmez mi? beni bir aydınlatsaniz :)
tiğtiğ dün gece 2,5 yıllık hazır çorbayı yemeye niyetlenen biri vardı buralarda. bir danış istersen, ona bişey olmamışsa 1 haftalık tavuktan hiçbişey olmaz.
1456 nasıl bulacagim antika olan corbayi yemeye kalkan kisiyi? :)
mr blood bence yeme.. tavuk bu,çok kolay bozulur..
şizofren ev kedisi buzluktan yenir genelde. [genelde diyeyim de dava esnasında kendime savunma hazırlamak kolay olsun]
1456 çatapat; buz kokusu duyuyorum sadece. mr blood; telefonda annemde oyle dedi ama içim gidiyor atmaya ::)
aloe vera tavuk olmazzz zehirlenme götürür adamıı
1456 herkese tesekkurler ben iyisi pisirip tadına bakayım :D belki güzel olur :)
jugador yenir yenir bişi olmaz buzluktaysa.
1456 iyice kafam karıstı. tavuk banvit buzdolabında saklayın yazıyor. son kullanma tarihi 09.07.2010. ama son kullanma tarihi geçen ürünleri atın diyede not düşmüşler. bari kopeklere vereyim :/
datawarehous sağlam tarih.bu kadar sosyete olma takıl.2aydır yarım kılo peynırı yiyiyorum sapasağlam:):):)
1456 sosyetelikle alakali degilde zehirlenirsem beni bulacak kimse yok evde. tek korkum bu :D
mervem ben o çorba ilanını veren kişiyim ahaha ama ben acaba o tarih son kullanma tarihi mi yoksa üretim tarihi mi diye sormuştum. Yeni almıştım çünkü :D on kullanma tarihiymiş içmedim.
datawarehous seni bulan biri olsa nolacak:):):) zaten mortingen şıtrayze olursun.
mr blood www.yemeksepeti.com

hastaneye vereceğin paranın daha azını buraya verebilirsin =)
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.