Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
dostlar, sesim fena halde kısıldı ve konuşamıyorum. yarım yamalak çıkıyor ağzımdan sözcükler. bu da yetmezmiş gibi ağrıyor da aynı zamanda boğazım. ne çözer bu durumu yarına kadar? öğretmenim ve sesimi kullanmam gerekiyor, lanet olsun ki sesim çıkmıyor! sihirli bi değnek var mıdır bunu çözebilecek a dostlar?
maria elena pastil rahatlatabilir. çok sıcak şeyler daha beter tahriş eder. ılık süt, ıhlamur vs içebilirsin. naneli ıhlamur hatta
annumitu aynı dertten muzdarip biri daha :S bal çok iyi geliyo bana. sen de bi dene istersen.
ön dişleri çürük çocuk çok teşekkür ederim arkadaşlar, vakit ayırıp okudunuz, çözümler ürettiniz. ada çayı yapıyorum şimdi, ılıkken içine bal katıp içeceğim. umarım kısa sürede geçer. annumitu sana da çok geçmiş olsun.
huluye kesinlikle ballı süt.
kerrigan bende öğretmenim aynı sebepten bugün eczaneye gidip pastil ve boğaz spreyi aldım. ballı ılık içecekler iyi geliyor. arkadaşlarda söylemişler. adaçayını her teneffüs tüketmeye çalış ılık olsun. sana da bana da geçmiş olsun..
buarada bolca okuma yaptır sesin dinlensin, tahriş azalır.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.