Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

ozel hastane emg fiyatlari

sharred @ 03 Ocak 2012 00:29
bilgisi olan var mi? fiyat bulamadim hic bir yerde yazmamislar.
tanrı bana yaz dedi izmir için söylüyorum.. bana herhangi bir kurumsuz çektireceksem en düşük söyleyen 600 tl fiyat vermişti. 800 tl diyen de vardır. "yuh" demiştim o zaman
sharred yuh. peki kurumlu olunca ozel hastane nasil oluyor.
meetmeet ankara için konuşucam, develette nöroloji bölümlerinde muhtemelen sıra bulamayacaksın önümüzdeki 1,5 ay için ve o yüzden özele bakıyorsun analadığım kadarıyla. hacettepe de fizik tedavi bölümü de emg çekiyor, hem de 2-3 gün sonrasına. yalnız oraya da başka bir bölümden yönlendirilmen gerekiyor sanırım. ben sinir sıkışması sebebiyle spor hekimliğinden yönlendirilmiştim. nörolojiye gittiğimde 2 ay sonrasına istiyorsan verelim demişlerdi, fizik tedaviye sordum 2 gün sonra randevuyla gittim oldu.
tanrı bana yaz dedi kurumlu olunca 35 tl ve 50 tl arası değişiyor bildiğim kadarıyla. bi ara sağlam emg çektirdim. sinir zedelenmesi sebebiyle çok koştum peşinden oradan biliyorum. arkadaşın dediği gibi devlet hastanelerinde bu iş zor. çok zor sıra alırsın. belki doktorun bu noktada acil gibi bi yönlendirmeyle öne çekebilir.
sharred tesekkurler.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.