Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
arkadaşlar başlıktan da anlayabileceğiniz üzere, lisede oynatılabilecek 7-8 kişilik bir tiyatro oyunu gerekiyor bize. köylere gidip, köy kahvelerinde de sahnelenecek.

eğer nerelerden bulabileceğimizi biliyorsanız, ya da elinizde yazmış olduğunuz bir oyun var ise ve bunun oynatılmasının da güzel olacağını düşünüyorsanız bize yardımcı olursanız seviniriz.

maddi herhangi bir çıkarımız olmadığından, yine maddi bir boyutu yok olayın. dediğim gibi gidilecek köylerde ve de okulda gösterilecek.

saygılar.
zuğaş şair evlenmesi

tam cuk diye oturuyor. hem 7 8 kişilik ir kadro gerekiyor hem de bizden bi eser. işlediği konuda malum hele köy kahvelerinde oynayacaksa mutlaka düşün derim
elpinoras nasıl ya da ne tarz bir oyun aradığını söyleseydin iyi olurdu hocam :)

memet baydur - kamyon
turgut özakman - ah şu gençler
gorin - herostratus'u unutun (bir efes masalı)turgut özakman - ocak


daha gider.. tarz belirlersen iyi olur hocam.
gudu bet kişi sayısını tam hatırlayamıyorum ama üstün dökmen'in “komşu köyün delisi” oyunu hem lise için uygun hem de keyifli bir oyun. Belki 7-8 kişiden fazlasına gereksinim duyulabilir, onu da isterseniz rol eksilterek halledebilirsiniz. oyun da ağırlıklı olarak köy kahvesinde geçiyor. tekst'i elimde yok maalesef ama talebiniz doğrultusunda araştırmaya değer derim.
uga kısa yoldan ortaoyunu oynayın, hem metinle istediginiz gibi doğaçlamalar yapıp oynarsınız. hem köy yerlerinde seyircisi çok olur, hem kostum dekor sıkıntısı çekmezsiniz. süper olur.
krematoryum kedisi rumuz goncagül güzeldi..
kör seyirlik oyunu antolojisine bakın derim bi..
komiser cemal cimri..
kıkırdak 'karanlıkta komedi' oyunu değişik olabilir bvence
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.