Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
gençler öss sonuçları açıklanmadan önce bi başvuru vardıya
o zman başvurmuştum ama öss sonucumu bilmiyordum. varolan önceki bilgilerimi girmiştim. şimdi bölümüm değişcek ben o bilgiyi nasıl değiştircem?

ya ilk defa alanlar başvursun diyorya şimdi ona da başvursam nolur ?

ha en son iö lere de veriliyormuş bu aylıık 200 değil mi?
harç kredisi demiyom öğrenim kredisi
bir kedi gördüm sanki geri ödemeli kredi normal öğretim olsun, ikinci öğretim olsun hiç fark etmez herkese verilir.
kyk'nın sitesinde değiştirmek istediğin bilgi ise okulunun adı vs. ise ordan değiştirmene gerek yok. çünkü zaten çıkan uyarı görüldüğü gibi "ilk kez yerleşenler için".
senin yapman gereken yeni okulundan öğrenci belgesi alıp bunu kredi yurtlar kurumuna teslim etmen.
çoksevmeyeceksinmeselaodahaazseversekırılırsın yeni okul değil yahu çevrede okuyordum, haritaya geçcem oalay bu. üniversite aynı...
bir kedi gördüm sanki ne fark eder..
benim bir arkadaşım da aynı durumda, aynı üniversitenin farklı bölümüne geçti. demek istediğim tekrar krediye başvurmana gerek falan yok ama bilgilerini değiştirmen lazım kredi alımına devam edeceksen.
adamlara gidip benim yeni bölümüm bu diye öğrenci kağıdını vereceksin. kesin konuşuyorsam ne yapılacağını ilk ağızdan öğrendim de o yüzden.
zaten yeni yerden girmene imkan yok adı üstünde "ilk kez" girenler için o başvurular.
eğer sormak istersen 0312 430 17 80 kyk genel müdürlüğünün telefon numarasıdır.
çoksevmeyeceksinmeselaodahaazseversekırılırsın evet bulunduğum şehirdeki kyk bürosuna gitcem yani?
nerde ki u yavf?
bir kedi gördüm sanki onu bilemiyorum işte tam, daha doğrusu emin değilim. arkadaşım için sorduğumda(ki sorduğum babamd) genel müdürlüğe mi verecek kağıdı dedim o da evet dedi ama ortam kalabalıktı pek anlaşamadık.
sen yine de telefon açıp sor kardeşim, belki onlar iletirler, belki faksla derler, işin zora girmesin hemen hallet..
çoksevmeyeceksinmeselaodahaazseversekırılırsın hımmm daha kayıttan sonra o iş yahu. yeni bölümümle öğrenci belgesi alacağım için..
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.