Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

kan grubu kartı temini

sth @ 30 Temmuz 2012 01:16
nereden yapılır?
kaça mala olur?
sigorta geçerli olur mu?

not: ehliyet için lazımmış da. süeç hakkında genel bilgi verecek olanlara şuku.
mademoiselle jade bir ay önce özel bir hastaneden 9 liraya temin etmiştim.
banabinedensoyle 5 liraya alsim bende
dechros kızılaydan bedavaya almıştım.
şoka geldim efendim 10 lira normal hastaneden alıyorsun.sağlık ocaklarından vermiyorlar.özellerde 15 filan diye biliyorum ama değişir tabi oralarda.
buzdolabi ortalama 5-7 liraya özel hastanelerden temin edebilirsiniz. kart için sigorta ödeme yapmıyor diye biliyorum.

biraz kan vereceksiniz size yoğunluğa bağlı olarak en geç ertesi günü kan grubunuzu bildirip kartınızı vereceklerdir.

mühürlü bir kart verecekler kimliğe benzer, onu yanınızda bulundurup sizden istediklerinde yetkiliye vereceksiniz. sürücü kursu için öncelik değildir.
yaz yaz nereye kadar kızılay bedavaya veriyordu yahu..
uganda hukumeti basin sozcusu git kızılaya, hem kan bağışla işe yarasın hem kan kartını al çık.
meyvesuyu felan da verirler, hadi gene iyisin :)
griliçocuk kızılay 10 tl demişti bana geçen yaz almıştım ben de ama en iyisi mi onu ehliyet için sağlık raporu alacağın yerden al toplamda 40 tl oluyor sanırım
griliçocuk kızılay 10 tl demişti bana geçen yaz almıştım ben de ama en iyisi mi onu ehliyet için sağlık raporu alacağın yerden al toplamda 40 tl oluyor sanırım
apartman sakini parmagindan kan alcaklar lansetle antijenleri damlatcaklar falan en fazla 5 dakikalik is ha ücret diyosan devlette 10 tl. Kizilayda ücretsiz.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.