Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
ucuz dağ bisikleti almak istiyorum. ama öyle artistik modellere 700-800 tl veremem. maksimum 200 tl. ikinci el de olur, tavsiye edebileceğiniz bir çarşı, mekan, marka vs. var mı?
eğitim zayiatı saraçhane
thedewil haşim işcan geçidi.
şizofren ev kedisi saraçhane'deki haşim işçan geçidi.
pps 3 kişiden aynı adres geldi. teşekkürler:)
mr hyde fatih saraçhane'deki haşim işçan geçidi.
zetina kocamış singerin maskarası olmuş saraçhane haşim'deki fatih işcan geçidi. :)

Hocam benim tavsiyem 200 liraya bisiklet almaktansa bir kaç ay daha para biriktirip kendine 500 liraya adam akıllı giriş seviyesi bir model almandır. İstanbul Forum Decathlon'da her boya göre kadrıo seçeneği olan modeller var mesela. Eminönü delta bisiklet'te kron ve sedona markalarını da tavsiye ederim.

Çünkü kendimden biliyorum, 200 liraya alacağın bisiklet seni kesinlikle tatmin etmez, en alakasız yerlerinden arıza çıkartır, bisikletten soğursun, satın aldığın paranın 2 katını tamire harcarsın. 200 liralık bisikletlerdeki donanımların alayı uyduruk plastiktendir, en basitinden vites kolları shimano değildir, zincir kırılır, fren telleri kopar ve daha nicesi.
karasazo Eminönünde de bisikletçiler var, kime sorsan gösterirler, orada da sağlam bisikletler bulabilirsin
pps hocam teşekkürler tavsiyeler için ama, 500 tl falan da çok geliyor bisiklet için bana. öyle profesyonel bisiklet merakım yok. ataşehirde bi yerden bi yere gitmek için arada da kondisyon amaçlı turlamak için istiyorum.

yoksa para biriktirme değil mevzu.
zetina kocamış singerin maskarası olmuş Hocam kondisyon için olsa da, kaliteli bisiklet fark ettirir. Hem benim 500 lira dediğim model giriş seviyesi, öyle çok yüksek bir model de değil. İnanın çok değil 500 lira, zira sorunsuz kullanacaksınız, 200 liralık model her gün sorun çıkartmaya başlayınca ne demek istediğim anlaşılır.

Ama tabii para sizin, karar da.
redd migrosta şuanda kampanya var 139 tl 26 jant 18 vites dağ bisikleti.çokda şukela ben aldım çokta memnunum.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.