Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
Son 1 haftadır sol gözümde 3-4 saatte bir seyirme ve bu seyirmeyi takiben şakaklarımdan ya da kulaklarımın hemen arkasından giren ağrılarla baş dönmesi ve denge kaybı yaşıyorum. İki gündür sağ gözümün altında da seyirmeler başladı. Seyirmeler strestendir geçer diyordum ama bu denge kaybı yapan ve baş döndüren baş ağrıları da eklenince ciddi bir şey olabilir diye düşündüm.

Var mıdır daha önce başına gelen, ya da doktor olup, tıp öğrencisi olup ne olabileceği hakkında bilgi verebilecek olan? (Doktora gideceğim, fakat yakın zamanda gidemeyeceğim için buraya yazdım.)
valerius valens yakın zamanı mı var hocu. git hemen doktora.
insansevmeyenhayvan orta kulak iltihabı olabilir. Öncesinde grip/nezle geçirdin mi? Burnunda akıntı var mı?
huma vertigo + stres.
mrfood Cevaplarınız için sağolun.

@valerius valens
İlk fırsatta gideceğim, doğru söylüyorsun.

@insansevmeyenhayvan
Burnumda akıntı yok, grip nezle de geçirmedim. Bunlar olmadıysa ciddi bir sorun mudur, beyinle alakalı falan?

@huma
vertigo ne ola ki? aşırı stresliyim, buna yoruyordum az da olsa ama herhalde bu kadar şiddetli ağrılar yalnızca stresten olmaz diye düşünmüştüm.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.