Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

ankara gardan aştiye nasıl gidilir

sss @ 30 Mayıs 2011 10:38
evet arkadaşlar acil cevap bekliyorum şimdiden teşkkürler
kl7mu maltepe ankaray istasyona giden bi çarşı-tünel karışımı bir şey var, oradan yürünür, ankaray'a binilir, aşti'de inilir.
camsap evet in gardan, asker eşyaları satan bi çarşı var orayı dümdüüz yürü, sonra ankaraya çık. 10 dk da aşitdesin :)
cemresal ulusa dogru yürü,19 mayıs stadının karsısında bır yerlerde metro gırısı var,oradan bin astı'de ın.
madeleine akaino gardaki tünelden ankaray istasyonuna geç.
sen esittir ben carpi dort bolu bes Gara çok yakın metro var sorarsan gösterirler zaten,sonrası 15 dakika(ulus-kızılay-aşti).
kl7mu arkadaş ulus metroyla maltepe ankaray'ın arasında yürünen mesafe neredeyse aynı, niye adamı kızılay üstünden dolandırıyorsunuz anlamadı ben ama, neyse.
sss arkadaşımı yolladım da ankaraya ordan aştiye geçmesi lazım burdaki bilgileri ona sms atarım artık çok teşekkürler ilginize
kl7mu http://dl.dropbox.com/...

kırmızılar yürüyebileceği rotalar, maviler de oradan bindikten sonra aştiye gideceği yol. maltepe'den direk aşti'ye giden trene binmiş olacak, ulus'tan binerse öönce bir tur kızılay'a gelecek (ince mavi çizgi) sonra ankaray'a binecek, yine maltepe'den geçerek aşti'ye gidecek.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.