Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

4 sınıfta erasmus oluyormu?

zephyr @ 27 Mart 2011 23:21
bilgisayar müh. okuyorum seneye 5 dersim var sadece,4ü seçmeli,2 dönem tezim var birini yaz okulunda alıp erken bitirebilirim ama son şansımı kullanıp erasmusla ingiltereye bi dönem kaçmak istiyorum,4de oluyormu,tez durumu ne oluyor bi bilen gören akıl versin..napsam..
industronic bir arkadaşım 4. sınıfta gitti. 2 dersi vardı onun. ama okuldan okula değişebilir tabii.
mavimikırmızımı oluyor. ama bitirmeyi orada yapmak istiyorsan karşı tarafla epey bir yazışman gerekebilir. senin tezine danışman olabilecek bir hoca bulman lazım.
zephyr teşekkürler yarın konuşucam okulla, bu hafta sonmuş zaten de bilen varsa görüş almak istedim
zephyr öyle bi derdim yok,o daha çok kasar zaten güz dönemi için sadece,tez sonrayada kalabilir,geç mezun olurum 3-4 ay sorun değil izin veriliyormu bilemedm
bug eyes tamamen okuluna bağlı.
bug eyes ama son dönemlerde son sınıfların gitmemesi için ne kadar engel varsa önüne koyuluyor, onu belirteyim.
zephyr neden ki acaba..mantıksız mı olur yoksa yaza tez kasıp erken mi bitirmek daha iyi olur bilemedm ama öğrencilik iyidir..
göte geldik kaçalım 5 te yaparsın kasmaya gerek yok
baligiyla sevisen adam oluyor hocam. ben de gitmeyi planlıyorum. normalde bu dönem mezunum ama alttan bi ders bırakıp gidebilirim. aranan tek şart erasmustan dönene dek okulun öğrencisi olman.
marmelat son döneminde bile erasmusa giden arkadaşlarım var. tezi de orada verdiler diye biliyorum gitmeleri de hiç zor olmadı zaten mülakatı çok dikkate almıyorlar.
ama okula göre değişir dedikleri gibi.
zephyr peki teşekkürler yarın bi karar vereyim artık..
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.