Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
tamam biliyoruz herkesin ideal kilosu farklıdır lakin çewrenizde olsun siz olun gördükleriniz duyduklarınız ıbır kıbır.
66-70 arası çok mu kötü olur
70 ideal midir
nedir ne değildir.hadi bakim
osessendenmiciktihafiz 72-73 iyidir bence.
devilish http://www.kaloricetveli.net/... burdan bakabilirsin arkadaşım:)
yineyenidenkobalamin kilo(kg)/[boy(cm)X boy(cm)]=vücut kıtle endeksi..
bu oranın 20-25 arası normaldır.
engerekli insan aynı boydayım,70 kiloyum ;lakin 75-80 daha iyi görüşüme göre.boy uzun olduğu için,kiloyu belli etmiyor 70 kilo.
çar soze 77/78 kg olmalıdır
ekmek dewilish in attığı linke göre 69 diyo agalar.15 kilo vermeniz gerekiyo diyo agalar.
engerekli insan o sitelere bakarsak,elvan abelegeseye normal diyecek neredeyse
ekmek engerekli insan aradığım sensin hacı. son yıllarda hiç 70 olmadım düşeyin diyom bide öle deneyim diyom. sanki bana da ideal 70 gibi geliyo aga
satın almasız çıkışın çocuğu 70 iyidir candır benim 10 kilo fazlam var ve
rmem lazım
emo the unlucky polar bear ya metabolizma ile ilgili nedenler neyse de bir erkeğin boyu ne olursa olsun 75'ten aşağı düşmemesi gerekiyor gibi geliyor. biraz sporla o fazlalık endama çevrilebilir.
siyanür engerekli insan haklı. 178 cm boyum var ve 75 kiloyum. hafifçe bir göbeğim var ama bence 80-82 kilo olmak daha iyi durur. aslında biraz da vücudun yapısına da bakıyor, benim kemiklerim normalin biraz üzerinde ağırmış, doktor demişti bir zamanlar.
kitscha 75 iyi olur bence
ekmek 70 iyi ya ben orda karar kıldım. bir yılıda ideal gecirelim la. hep overweight hep over weight.olmaz kü böle.
enseden giren soğuk su damlası yukardaki linke çok güvenmeyin bence 191 boy için ideal kiloyu 77 diyor. nasıl olacak 77 kilo :S
duyulmaz adam 56 ideal
redd 1.78 boyunda 78 kiloyum.yarışmaya marmaristen katılıyorum diğer arkadaşlara başarılar diliyorum.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.