Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
illa ki yapar tamam da.diyette olan bir insan için nasıl olur ?
hakiki tosun paşa benim 16 yıllık deneyimli bir çiğköfte yiyicisiyim :) ahtta bizzat merkezinde yaşıyorum. durumu şöyle özetleyeyim;

boy :1.77
kilo : 72

korkma ye bolca :)))
bagaric gönül rahatlığıyla diyeti bozabilirsiniz
onbirdakika çok fazla olmadığı sürece bi zararı yok.. ye korkmadan:)
contorium saçmalığı kalorisinin çok yüksek olduğunu sanmıyorum. ama dürüm yiyeceksen o diyette olan bir insana uygun olmayabilir.
contorium saçmalığı kalorisinin çok yüksek olduğunu sanmıyorum. ama dürüm yiyeceksen o diyette olan bir insana uygun olmayabilir.
hakiki tosun paşa benim hatta bir çiğköfte zirvesi mi düzenlesek yahu??
kaleciyle karşı karşıya sonrasında 15 20 dakika tempolu yürü, bi şey olmaz.
erica içinde bulgur var işte. bulgur kadardır kalorısı.
bahanemkendimim yeddik gitti.arada lazım bozmak :)
okaliptüs yaprağında uğur böceği bulan adam kilo yapıp yapmadığını bilmem de bazı yerlerin ürünlerinin bağımlılık yaptığını düşünüyorum. insan bıkmaz mı ya, her hafta belli günlerde alıyorum öyle az da değil 2-3 çiğ köfte dürüm yiyorum ama bıkmıyorum. tuhaf ci
dden.
bahanemkendimim aynen öyle.insanın burnuna kokusu geliyor neredeyse.
zümrüd ü anka iki uc tane'den bir sey olmaz.

ben de diyete baslamaliyim :S hangi diyeti uyguluyorsun?
hiperaktif kaplumbaga 30 gram olan bir çiğ köfte tabi etsiz 15 kkal verir. buna göre hesaplayıp tüketebilirsin.
pesimist melankolik arkadaşlar yüksek miktarda tuz içermesinden ötürü diyeti bozmayı bırak ağzına mıçar. hatta üstüne içtiğin suyu da vücutta tuttuğu için kilo aldıra da bilir. fakat şunu diyim bu dediğim oturup yarım kiloyu tek başına yersen olur. nar ekşisi ve lavaşı da eklersen ohoo... diyet miyet kalmaz.
bahanemkendimim bi dürüm yedim oldu bitti artık,kafama göre diyet benim ki açıkçası zaten.ekmeği kestim,ağır yiyecekler tüketmiyorum.salata yiyorum bol bol.akşam yediden sonra da bişi yemiyorum falan filan.birde bol egzersiz.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.