Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

ara sınıfta sınava girmek

2651408 @ 14 Temmuz 2014 14:48
merhaba,kuzenim örgün öğretimde kayıtlı ama sınava girdi ve tercih de yaptı.ancak yine de yerleştirmede sıkıntı olur mu diye merak ediyor.bence olmaz sonuçta sıkıntı olsa tercih de yapamazdı.değil mi?

istanbul tercih

mutluluk nötrinosu @ 14 Temmuz 2014 14:46
istanbul üniversitesi türk dili ve edebiyatı bölümünün yıl geçtikçe düşen puanının sebebi nedir? bir bilginiz var mıdır
2011- 2080
2012- 3590
2013- 6300
Bir arkadaşım hamile ve bir süre ücretli öğretmenlik yaptı. ücretli öğretmenlere yarım sigorta yatırılıyor. okul dönemi de bittiği için şu anda sigortası yok, lakin bir yerde çalışan gösterip sigorta yatırmaya devam etmişler. Ama buna devam ederlerse de kyk borcunu erteleyemeyecekler. Sorum şu; bir anne çocuk parası almak için kaç gün sigortalı olmalı?
icin mekan tavsiyesi olan var mı.masabası kebapcısı var ama ii degil dedi bi arkadasm.onun gibi mekan tavsiyesi olan yer var mı? tesekkurler.
misafirpervert hesabı kim ödeyecek? ona göre yapalım..
gugukcu ben odeyecem.adambası 30 a guzel olur iftar menuleri pahalı malum bu bile cok bnce

tablet önerisi

a nın adı a @ 14 Temmuz 2014 14:13
dayım çocuğuna alacak ancak anladığım kadarıyla kendine düşünüyor tableti :D:D

bütçe 500-1000 tl arası

3g'si olup olmaması çok önemli değil. kameraları kaç mp'dir tabletlerin bilmiyorum ama güzel bir çekimi olsun kamerasının. oyun, film vs oynatsın internette leb demeden çorumu bulsun yeter.

işte bir çocuk ya da dayı ne yaparsa o yapılacak tabletle. yardımcı olursanız sevinirim.
kezbanın abisi çocuk ergen ise asus memopad yeterli. fazlasına gerek yok.
gugukcu ipad mini oneririm guzel makine bnce.kullanımı da androide gore basit.
dontmovebusted Alabileceğin en iyi tablet LG G PAD 2 dir. 600 tl ye bulabilirsin, donanımı çok iyi... Ipad mini eski artık, 6 ay sonra çöp, almak büyük hata... İsmini cismini bilmediğin tablet markalarına da hiç yönelme..

thk paraşüt kursu

uyuşukherif @ 14 Temmuz 2014 14:10
türk hava kurumu paraşüt kursuna katılımına hak kazandım fakat göz numaralarım 7-8 miyop. tam teşekküllü rapor alırken göz doktoru neye göre onay veriyor benim bu göz durumu geçer not alır mı? hadi aldım diyelim kursta problem yaşar mıyım? bilen biri varsa lütfen bilgilendirebilir mi?

film önerisi

saymyname @ 14 Temmuz 2014 14:09
güzel bi komedi film arıyorum ama romantik komedi olmasın.şimdiden teşekkürler:)
aer genç çıraklar
salak ile avanak
umy bildiğim izlediğim en güzel komedi, salaklar sofrası, ama 1998 yapımı olanı.

daha öncede buradan tavsiye isteyenlere önermiştim, hepsi çok memnun kalmıştı.
birkafkaöyküsündegodoyubekle Ben, kendim ve sevgilim
Brian'ın Hayatı
The hangover serisi

neil young konseri

alfredo baeza b ile @ 14 Temmuz 2014 13:57
ya gençler, yarın akşamki neil young konserine bileti olup satmak isteyen, ucuza aldığı için hibe etmek isteyen, veya bilet satabilecek birini tanıyan var mıdır sözlükte?
alfredo baeza b ile ayrıca ucuz bilet sağlayabilen kişiye, bilet fiyatına ek olarak 1 ay ücretsiz davul dersi teklif ediyorum
alfredo baeza b ile ayrıca ucuz bilet sağlayabilen kişiye, bilet fiyatına ek olarak 1 ay ücretsiz davul dersi teklif ediyorum

mozilla

randle patrick mcmurphy @ 14 Temmuz 2014 13:55
neden bu kadar kasıyor? eskiden tıkır tıkır kullanırken şimdi sekmeler arası 10 dk da gidip geliyorum bi donma bi kasma var. neden acep?
lock n load Bazı eklentiler kasıntı yapabiliyor. bende 35 eklenti vardı sekmeler arası 1 saniyelik donma yapıyordu 28e düşürdüm yağ gibi şu anda. gereksiz eklentileri kaldırmayı dene.
dedivekodu çerezleri ve geçmişi sil.
esenboğa havalimanına nasıl ulaşabilirim kızılaydan? aşti'den havaş otobüsleri kalkıyor diye biliyorum havalimanına ama emin değilim. en ucuz ve çabuk nasıl gidebilirim?
patrik birinci kamil kızılay da gama iş merkezi var. 442 numaralı otobus gidiyor. cok dolanmıyor ama ahvaşa binersen baya dolanırsın
yirmidörtayaraltın kızılaya gidiyorsun. gama iş merkezi var tam göbeğe yakın bir yerde.onun önünden belediyenin otobüsü var.kocaman yazıyor zaten esenboğa diye. ona bin ve hızlı şekilde git. aştiye gitmene hiç gerek yok
driving einstein herkese teşekkürler. kızılaydan ego ile giderim artık, havaşı beklemem.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.