Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
yüksek lisans bilgilerimi giremiyorum tezsiz sekme çıkıyo ben tezli yaptım.

bilen var mıdır arkadaşlar?

oyun önerisi

salon adamı @ 28 Temmuz 2014 19:01
zaman geçirecek, güzel, ilerlemeli, bişiler keşfetmeli, kan ceset olmayan, dev boyutlu olmayan bir oyun önerinde oynayalım. canım sıkılıyor.

mario tarzı da olabilir. bölüm geçmeli filan. öyle adamın gözünden oyunlardan olmasın onları oynayamıyorum. teşekkürler.
vatanist LİMBO
kelimeler benden kaçarken brothers a tale of two sons.
kriterlerine uyuyo gibi.
http://www.youtube.com/...
mansizedwrath android telefonun varsa bir gba emülatör indirip Golden Sun'ı tavsiye ederim. 10 numara RPG. bu arada emülatörü PC ye indirip de oynayabilirsin

beşiktaştan 4levente gece gidiş

exess @ 28 Temmuz 2014 19:01
12den sonra beşiktaştan 4.levente nasıl gidebilirim? beşiktaş-fabrikalar(4.levent) otobüsleri saat kaça kadar vardır?
inner Taksiye binebiliyorsan, bin. max. 15 tl yazar.
mansizedwrath dolmuş akar
toxogonin dolmuşlar 1:00 civarına kadar çalışıyor ama uyarayım,dolu geçmeleri de olası. tıka basa dolmadan hareker etmiyorlar çünkü.
Kafam guzel yanlislikla begenmemeye alisirken bir yaziyi favorildre ekledim, tamxa aminakodumun pici diyecegimbiri. Bunu favorilerden nasil cikaricaz. Bana kufredecek olanlarin simdiden kaynanasinin 20 yasindaki halini sikeyim.
töz üşür kaynanam yok jkdh67s2jf
v dördü aç ALTTA O TIKLA
ORDAN panldn favlara gir ÇIKAR
dembudemdirdembudem v4.itusozluk.com/panel/favori

Ile ilgili giriyi seçip silebilirsiniz
arcticfur ve elem kaynanam seni çok seviyodu ama =( ağlıyom. panelden halledersin yea.

marketler açık mı?

kupa kahvesi @ 28 Temmuz 2014 18:13
bugün marketler özellikle bim ve a101 açık mı?
damrankomran Migros aciktir 10a kadar
kupa kahvesi çok teşekkürler
platonun ütopyası ekmek arıyorsan yok kanka :D

cin ali nin maceraları

massachusetts @ 28 Temmuz 2014 18:04
cin ali'nin maceralarını okumak isteyen olursa http://afata.atwebpages.com/... buradan okuyabilir
damrankomran Tesekkur ederm hayatimda okudugu ilk kitabi tekrar gormek ghze.
takavit karahisar kalessiiiiii yıııkılır gelirrrrr!!! daaa rara rarrarara rararayyyy rarara raray...
ben bu işte çömezim. merak ettiğim hangi durumda karşı tarafa 'profilin görüntülendi' mesajı iletiliyor?

yani mesela yan tarafta 'tanıyor olabileceğiniz kişiler' diye bir kısım var. oradan birisine tıklayınca oluyor mu? öyleyse fena:)
pandalari koruyalim Birinin profilinin tam halini goruntuledigin surece bildirim gider. Taniyor olabilecegin kisilere tikladiginda onun profil sayfasina gidiyor oldugundan karsi tarafa bildirim gidecektir.
kiss presents yoğöle bişi.
platonun ütopyası nasıl yani profiline baktı şu diye mesaj mı gönderiyor linkedin. hiç kullanmadım ama şaşırdım yani...

ingilizce "vaktin var mı"

michael scott @ 28 Temmuz 2014 17:40
arkadaşlar bu linkte ki videoda

http://www.dizist.com/...

19.38dk da "vaktin var mı" diye çevirilen bir şey söylüyor adam.ama ne dediğini hangi kelimeyi kullandığını anlamıyorum.yardımınıza ihtiyacım var :(
platonun ütopyası bence yanlış değil ben olsam bir saniye bakar mısınız? derdim orda :D ama seninki daha doğru olabilir tabi :)
michael scott çok teşekkürer arkadaşlar.
arkadaşlar bu filmde edward norton'a tecavüz ediliyordu ya sebebi neydi bunun?
hem kırıcı hem kırılgan onlar yapmasa başkaları yapcaktı zaten :(
damrankomran Cok guvendigi beyaz abileri 2 posta laf edince bunu sikiyor olay bu. Insanla alakali kistaslarin renk dil din olmadigina vurgu, hemde dusta.
krusty the clown çünkü.. nobody "made him ugly". 25th hour'da başına gelecekleri anlamış uyarmıştı adam oysa ki..

lazer epilasyon

tuzlu meyve @ 28 Temmuz 2014 17:38
İstanbul Anadolu yakasında ben gittim çok memnunum diyenleriniz varsa bi gittiğiniz yerleri yazıverirseniz çok güzel olur
marie antoinette As Lazer ümraniye şubesi.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.