Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

kocaeli nasıl bir yer

lolita haydar @ 23 Temmuz 2014 18:30
Arkadaşlar sınavda kocaeli'yi kazanmışım da nasıl bir memleket? Bölümüm de reklamcılık biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

blog

pacwoman @ 23 Temmuz 2014 18:22
İşinden para kazanan veya kazanmış bir tanıdığı olan var mıdır?
arcticfur ve elem o günler geçti. türkiye de yakında komple youtube'da vlog işine atlıcak ve oradan para kırmaya çalışacak ülkeler arasında.

tabii, blogun boyutu büyükse ve yazar sayısı fazlaysa, reklam almaya başlayabilirler ama yüksek miktarlar beklememek lazım.

etsy kullanan

kıskanmayankıskançhatun @ 23 Temmuz 2014 18:20
var mı aranızda?
hani bir şey satmak için ekleme yapabilmek nasıl mümkün?
mother of light daha önce satış yapmadım ama doğru anladıysam sayfanın en altına sell on etsy open a shop yazıyor. oradan dükkan açabiliyorsun.
ayet var mı acaba
steppenwolf şu sitede bir araya toplamışlar: http://meal.ihya.org/...
platonun ütopyası ayrıca kuran bu kişileri allaha inanmayanlardan daha kötü olarak tanımlıyor.
steppenwolf başka ayetler de vardır tabi.

midem kötü oldu ya

oathkeeper @ 23 Temmuz 2014 18:09
reflü mü var nedir oruç tutayım dedim boğazım ve midem yanıyor bi de iftara davetliyim umarım midem bulanıp kusmam yok mu bunun çözümü
unilateral motilinum başka, ppi başka bir ilaçtır. ikisinin hiçbir alakası yok. eğer reflü semptomların varsa direk çift doz ppi tedavisi günümüz standart tedavisidir. uzun vadede daha çok yanma yapmaz çnkü irreversibl bir bağlanma yapıyor. ayrıca reflü müzmin bir hastalıkdır iyileşmez, yandıkça ppi içeceksin.
platonun ütopyası ppi kullanımını kendi tecrübelerime dayanarak tavsiye etmiyorum alternatif ilaçlar kullanınız.
unilateral evet işte bir türkiye gerçeği.. kişisel deneyimlerin sonucu bir hastanın tedavisi belirleyemezsin. bu bende işe yaramadı içme denmez. benim yazdığım şey ilaçların faz4 araştırmaları sonuçu kanıtlanmış, insanların çok büyük bir kısmında işe yaradığını göstermiş çalışmalara dayanarak söylediğim şeylerdir. ppi zaten etkinlik oranı %65 civarındadır. buna ek olarak sosyal önlemler alınması mutlaka gereklidir. lütfen insanları kişisel tecrübelerinize göre yönlendirmeyin.

yıldızlı bakınız

draupnir @ 23 Temmuz 2014 17:39
nasıl yapılıyor birisi bana anlatsın lütfen

banka hesap işletim olayları

sageeth @ 23 Temmuz 2014 17:36
askere gittim geldim. son mevzuata hakim değilim. şimdi hesap işletim ücreti, kredi kartı işletim ücreti vs. bankalar tarafından rahat rahat alınıyor mu? ya da bize gelin otomatik ödeme talimatı verin almayalım diyen bankalar var mı?
platonun ütopyası meşe palamudu ney la. benim bu büyük bankaların hepsinde hesabım var bir şekilde alıyorlar o parayı kardeş raad ol. ama enpara kuveyt turk gibi alternatiflere bakabilirsin.
sageeth anladım sanırım kaçış yok. teşekkürler. allah belasını versin bunların.
myrica kuveyt türk almıyor,lakin içki satan hiçbir yerden kredi kartıyla alışveriş yapamazsın.
Sultanbeyli'deyiz bilader. karşılıklı silahlı çatışma keyfi yapacağız. sağ kalanlara bi türk kayfesi ısmarlarız. delikanlı adam arıyoruz, pileyboylar gelmesin. mermi manyağı olmak isteyenleri bekliyoruz. selamun aleyküm.
la edri tünelin üstüne gelirsen, elimizden geldiğince, malatyalılar olarak nazara, büyüye karşı kurşun dökeriz :D
mirat mevzu var dediler geldik dıkşın dıkşın duf
çalık biriniz selamı alaydı ya la; aleyküm selam :)

yol tarifi

ayemsindirella @ 23 Temmuz 2014 17:22
arkadaşlar ben bir yakınımı ziyaret etmeye bağcılara geldim, şimdiyse istiklal caddesine gitmek istiyorum fakat istanbulu bilmediğim için nasıl gideceğim hakkında en ufak bilgim yok şu an bildiğim bağcılar merkezde 7 katlı bir evin 3. katındayım. istiklal caddesine giden yolu bilen varsa bilale anlatır gibi yavaştan anlatırsa gerçekten çok hoş olur. şimdiden teşekkür ederim.
bingöllü kenan sen merdivenleri ikişer ikişer çıkmak nedir bilir misin sıtarbaksçı kız ?
platonun ütopyası öncelikle işin en zor kısmı burası sanırsam özellikle belirttiğin için öyle düşündüm. bir yolunu bul ve zemin kata in sonra ışığa doğru gel ve dışarıdasın.Evet şimdi kolay bölüme geldin artık kime sorsan nasıl gideceğini anlatır. sen yinede herkese sorma güvenilir tiplere sor.
kiss presents taksiylen git.

lens hakkında

dontmesswithzohan @ 23 Temmuz 2014 17:18
arkadaşlar 3 ay önce lens kullanmaya başladım. gözlerin ikisi de -1. acuvue oasys önerdiler. 2 defa gözlerimde iltihaplanma oldu özellikle ilkinde kızardı ve çok feci sulandı. ikincisinde duşta sabun kaçtı yine kızardı falan ama eski iltihaplanma da ki göz damlalarını hemen kullandığım için akşamına geçti. velhasıl çok memnun değilim. şimdi baktım da zibilyon tane marka var nasıl tercih edeceğim ben yeni lenslerimi?
pacwoman bu kadar sorun yaşadıysan değiştir bence, air optix öneririm
thejackson5 purevision hd'ler gayet iyi.
sageeth deneme yanılma. herkesin gözleri aynı reaksiyonu vermez lenslere. kimisine rahat gelen lensler senin gözlerine batabilir. ben de acuvue oasys kullandım. memnundum.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.