merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

yay burcu erkeği

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. bundan önceki 261 girinin büyük kısmını okudum. uzun olan bir kısım giriye ise göz gezdirdim. arkadaş, %80inde vatandaş vermiş veriştirmiş. ama öyle böyle değil. hani birinde alacağın vardır da meteliğe kurşun atarsın. adam paranı vermez. ertesi gün otomobilini sıfırlar. öbür gün gidersin abi çok masrafımız oldu bu sıralar biraz bizi idare ediver der. bak işte o adama saydırıp söversin. vatandaş öyle sayıp sövmüş yahu. kalan %20sinde ise yay burcu erkeği kendisini savunmaya çalışmış. arkadaş, allahtan burçlara filan bu şekilde bir anlam yüklemiyorum. yoksa kendi kendime kinleneceğim şerefsizim. böyle adi böyle şerefsiz burç olur mu? gece gece okudum ben ne pis adammışım ne karaktesizmişim şeklinde iç geçireceğim oldu. sonra kendi kendime tamam doğum tarihi uyuyor da sen kendini tanımıyor musun hıyar dedim. yani nasıl bu hale döndük ben anlamadım. türkiyede 75 milyon kişi var. kim kime kızdıysa, terk edildiyse bakmış burcuna buraya vermiş veriştirmiş. yapmayın, etmeyin. kim sokuyor kafanıza bunları? adalet sistemimizde milyon tane dava dosyası var. biraz da gidip başka burçlara sallayın.

... toplu gösterim...